RAZEM NA ŚWIĘTA

Udział w akcji MEiN RAZEM NA ŚWIĘTA.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

20 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w świątecznych warsztatach prowadzonych przez bibliotekarkę Filii Bibliotecznej w Woli Żulińskiej panią Dorotę Pawlas . Zajęcia były doskonała okazją do włączenia się w ogólnopolski projekt Ministerstwa Edukacji i Nauki: -Razem na Święta. Dzieci z oddziału przedszkolnego z radością przekażą własnoręcznie wykonane stroiki najbliższym.

ITEATR

W dniu 16 grudnia nasi uczniowie obejrzeli spektakl „SKĄD MIKOŁAJ WIE?” zrealizowany przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży.

WARSZTATY PIERNIKOWE

POMOŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

W dniu 14 grudnia 2021r. uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żulinie wzięli udział w zbiórce darów w ramach ogólnopolskiej akcji „ Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Zebrane dary zostały przekazane dla dzieci do Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krasnymstawie. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za okazaną pomoc.

MIKOŁAJKI W KL. I-III

Grzeczne dzieci z kl. I-III odwiedził Mikołaj.

MIKOŁAJKI W ZERÓWCE

Grzeczne dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedził Mikołaj.

BABECZKI

2 grudnia dla dzieci z oddziału przedszkolnego był bardzo pracowity, bowiem tego dnia piekły one babeczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy. Zrobiły ciasto i wlały ciasto do foremek. Efektem naszej pracy były pełne blaszki babeczek. Po ostygnięciu dekorowały różnokolorowymi lukrami, ozdobami i barwnymi posypkami. Babeczki zostały przygotowane dla specjalnego gościa, który ma się pojawić 6 grudnia. Część babeczek została od razu poddana degustacji.

Mała książka - wielki człowiek

Ogólnopolski projekt "Mała książka - wielki człowiek", którego celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci.

Kodowanie na zajęciach świetlicowych.