TYDZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ V

Dzień z poduszką.

iTEATR

W dniu 25 marca nasi uczniowie obejrzeli spektakl "Zaginiony świat" zrealizowany przez Teatr Maska w Rzeszowie.

TYDZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ IV

Dzień bez plecaka połączony z ogniskiem.

TYDZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ III

Wiosenny pokaz mody. Został rozstrzygnięty konkurs na nakrycie głowy lub krawat z elementami wiosennymi. I miejsce - Eryk Adamczuk, II miejsce- Dorot Studzińska, III miejsce- Bartłomiej Knap. Gratulujemy!!!

TYDZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ II

Dzień w okularach przeciwsłonecznych.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY- WYCIECZKA

Kalendarzowy Pierwszy Dzień Wiosny a uczniowie klasy I- III na wycieczce. Zwiedzali okolicę i poszukiwali pierwszych oznak WIOSNY. Na koniec wycieczki była słodka niespodzianka przygotowana przez Zagrody KGW Zagrodzianki i KGW Wola Żulińska. Dziękujemy.

TYDZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ I

Za nami pierwszy dzień Tygodnia Wiosny. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły założyli kolorowe skarpetki.

DZIEŃ ŚW. PATRYKA

17 marca wypada dzień Świętego Patryka - patrona Irlandii. Z tej okazji, w naszej szkole uczniowie klas : I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego obchodzili dzień Świętego Patryka. Na lekcjach języka angielskiego poznaliśmy kim był św. Patryk, oraz kilka istotnych informacji o Irlandii. Na zajęciach kolorowaliśmy 3-listną koniczynę-symbol Irlandii, oraz malowaliśmy flagę Irlandii. Nasze prace plastyczne uwieńczyliśmy gazetką szkolną, którą można zobaczyć na korytarzu w naszej szkole.

POMOC

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żulinie wraz z Kgw Zagrodzianki Zagrody i Kgw Wola Żulińska zorganizowali akcję zbiórki produktów dla ludzi z Ukrainy. Produkty zostały przekazane potrzebującym goszczącym w DPS Rejowiec.