ŚWIĘTA MAJOWE - KODOWANIE

DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia nasza szkoła z okazji Dnia Ziemi przyłączyła się do III edycji akcji „ SPRZĄTAMY DLA POLSKI” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Światowy Dzień Języka Angielskiego

23 kwietnia wypada Światowy Dzień Języka Angielskiego. Z tej okazji 21 kwietnia uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żulinie obchodzili to święto na lekcjach języka angielskiego. Uczniowie i dzieci poznały kraje anglojęzyczne, w których mówi się w języku angielskim na co dzień. Dzieci dowiedziały się jak ważny jest język angielski na świecie, również mieli możliwość namalowania wybranej przez siebie flagi: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii lub Nowej Zelandii. Wszystkie prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej.

KONKURS

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną: I - miejsce Fabian Oleszczuk, II- Fabian Matwiejuk, Maja Wawrzyszuk , III- Bartłomiej Knap, Eryk Adamczuk. Gratulujemy!!!

STROIKI KL. 0

Stroiki wykonane przez uczniów oddziału przedszkolnego.

STROIKI KL. I-III

Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych świąt chrześcijańskich. To bardzo radosny i wiosenny czas. Z Wielkanocą jest związanych wiele zwyczajów. Jeden z nich to dekorowanie jajek. Na zajęcia plastyczno - technicznych powstały piękne kolorowe jajka zdobione różnymi wzorami . Na stół wielkanocny uczniowie kl.I- III przygotowali stroiki.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

W poniedziałek 11 kwietnia odbyły się w naszej szkole świąteczne warsztaty. Zajęcia przygotowała bibliotekarka z Biblioteki w Woli Żulińskiej pani Dorota Pawlas. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały kurczaczka, ozdobę na wielkanocny stół. Pracy towarzyszyła pozytywna energia, dzięki temu powstały piękne dzieła.

WALDUŚ

W dniu 8 kwietnia w naszej szkole gościliśmy Klauna "Waldusia". Klaun Walduś jak zawsze rozśmieszał wszystkich: dzieci, nauczycieli... Pokazywał przeróżne sztuczki i zabawy, tym samym wywołując wśród dzieci wielki uśmiech. Oprócz zabaw, Klaun przygotował dla dzieci wiele interesujących pokazów "magicznych". Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

CZYTAM Z KLASĄ

Uczniowie z klasy II zakończyli II moduł projektu CZYTAM Z KLASĄ.