PROJEKT SYSTEMOWY

PODSUMOWANIE PROJEKTU

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wola Żulińska-Żulin-Zagrody-Czechów Kąt zrealizowało w 2014 roku projekt pt: „Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem głównym projektu było podniesienie jakości pracy jednego oddziału przedszkolnego przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żulinie (gmina Łopiennik Górny) poprzez zakup dodatkowego wyposażenia, dostosowanie pomieszczeń oraz organizację placu zabaw dostosowanego dla dzieci 3-5 letnich.

W ramach inwestycji wykonano:
- wybudowano przyszkolny plac zabaw poprzez zakup i montaż nowoczesnego wyposażenia oraz wykonano ogrodzenie placu zabaw
- dostosowano toalety do potrzeb przedszkolaków poprzez zakup i montaż nowej armatury.
- doposażono oddział przedszkolny poprzez:
  • zakup wyposażenia do utrzymania czystości w pomieszczeniach
    • zakup mebli (stoliki, krzesełka, szafki)
      • zakup szafek do szatni
        • zakup wyposażenia zapewniającego bezpieczne warunki opieki nad dziećmi
          • zakup zabawek i pomocy dydaktycznych
            • zakup artykułów plastycznych
              • zakup sprzętu ICT, sprzętu audiowizualnego

Finansowanie:
                Całkowity koszt wykonania operacji wyniósł 71 181,33 zł i w całości dofinansowany został z Europejskiego Funduszu Społecznego.

• UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW

Dnia 06.07.2014r. o godzinie 14.00 odbyło się uroczyste otwarcie Placu Zabaw i zmodernizowanego oddziału przedszkolnego przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żulinie. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Wójt Gminy Łopiennik Górny Pan Jan Kuchta , Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żulinie Pani Ewa Fyk, ks Andrzej Serafińczuk, który poświęcił plac zabaw.
                      Otwarcie odbyło się w ramach projektu "Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych", realizowanego przez Stowarzyszenie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAPYTANIE OFERTOWE

FORMULARZ OFERTY Z ZAŁĄCZNIKAMI.docx